Loped Economy 48V

Kód: 1185
Hodnocení:   
4.0


Cena s DPH: 18900 Kč


Nezávazně objednat

Odkazy na stránce:
Fotogalerie
Popis & technické specifikace

Fotogalerie

Popis & technické specifikace

Ekonomické řešení elektrifikované tříkolky, tentokrát na klasické platformě LOPED 113S,která přes svůj subtilní vzhled vyniká dobrou tuhostí rámu a (na tříkolku) velmi dobrými jízdními vlastnostmi. Zobrazená tříkolka je postavena na repasovaném podvozku s novými pneumatikami a výpletem. To umožňuje nabídnout tento výrobek za uvedenou, velmi přátelskou, cenu.

Baterie 48V 12Ah (2HR) jsou samozřejmě nové s plnou zárukou v obvyklém rozsahu.

Všechny elektrokomponenty pohonu, t.j. motor, controller, ovladače, kabelové rozvody mají záruku            jako na novém výrobku.

Takto UŠETŘÍTE AŽ  Kč 10.000,-  oproti běžnému řešení !

 

Elektrifikace:

Motor BLDC Direct Drive v přední vidlici, 250 - 500W, velmi spolehlivý a odolný.

Akumulátor 48V 12Ah PbSLA pevně uložený v rámu tříkolky v nejnižším možném místě podvozku pro          zvýšení stability stroje v zatáčkách a dobrou ovladatelnost ve vyšších rychlostech.

Controller :nastavitelná jednotka, umožňující nastavení max.rychlosti.

Ovládání motoru: otočnou rukojetí plynu, ta je dále vybavena immobilizerem a digitálním voltmetrem,            zobrazujícím stav napětí akumulátoru.

Osvětlení: Přední světlo napájené z trakční baterie LED, extrémně výkonné se třemi LED čipy po 3W,          tedy celkem 9W !!!   Zadní LED svítilna taktéž s napájením z trakční baterie.

Brzdy: Přední i zadní brzda je typu ,,V -brake,, 

Dojezd podle nastavení parametrů motoru controllerem, cca 30 - 60 km na jedno nabití AKU, POZOR          toto je reálný údaj, žádné plané sliby a teoretické dohady ,,za ideálních podmínek,,  a s 50 kilovým                skřítkem v sedle!

Toto provedení je vhodné pro naprostou většinu uživatelů