META 48V Furious Hornet

Kód: 1179
Hodnocení:   
3.7


Cena s DPH: 51990 Kč


Nezávazně objednat

Odkazy na stránce:
Fotogalerie
Popis & technické specifikace

Fotogalerie

Popis & technické specifikace

Tříkolka META 48V Furious Hornet - rozložitelná na dva díly pro snadný převoz v jakémkoliv kombíku !!!

Mechanické vlastnosti: průjezdná šíře 740 mm

Výška šlapátek nad zemí 130 mm

hmotnost (bez elektropohonu) 25 kg projektová nosnost celk. 90 kg (zkoušeli jsme na 140 kg jezdec, bez problémů s patřičným huštěním pneu a rozumné jízdě)

doporučená max. rychlost 15 km/hod max. rychlost s elektropohonem 25 km/hod (u tohoto modelu lze max.rychlost výrazně zvýšit pro provoz mimo veřejné komunikace)

Elektrické parametry:

Motor: 48V 250W až 1000W bezkartáčový, bezúdržbový s volitelnou rekuperací

AKU : Li-Ion 48V 17Ah, rámová.

OVLÁDÁNÍ MOTORU: otočná rukojeť plynu na pravé straně řídítek s integrovanýn immobilizérem a ukazatelem zbývající energie v baterii** ** na levoruké ovládání je možné třčíkolku upravit ´pak by byla řízena ovladačem na palec na levé straně řídítek

OSVĚTLENÍ: Výkonné LED světlo , zadní LED světlo s autonomním napájením a manuálním ovládáním.

BRZDY: - Přední kolo: tuhá vidlice zesílená a disková brzda, ovládaná hydraulikou Zadní brzda v torpedu (zpětšlapem nohou) Zadní náprava: Brzda v torpedu 3 stup. Sturmey-Archer - protišlap !!!

ZPÁTEČKA!!! pro možnost couvání bez opuštění sedla tříkolky je možné po zastavení zpětným šlapáním couvat

PNEU: 20 x 1,75 (Schwalbe Energizer nebo Marathon) ve zvýšené výkonnostní kategorii na kole s motorem, i na zadní nápravě.

Dojezd na jedno nabití a jízdní vlastnosti závisí na servisním nastavení výkonové křivky motoru a provozních podmínkách a je řádově v desítkách kilometrů.

NOVINKA : ROZKLÁDÁNÍ TŘÍKOLKY NA DVĚ SAMOSTATNÉ ČÁSTI pro snadné převážení v jakémkoliv běžném autě s pátými dvěřmi (kombi)

Shrnutí: Pevná a solidní tříkolka nejen pro invalidy s úctyhodnou přepravní kapacitou, nastavitelná pro naprostou většinu typů postavy jezdce. Elektropohon využívá nejnovějšího typu motoru pro elektrovozidla s vysokou účinností, velkým kroutícím momentem a nízkou poruchovostí při vysoké životností motoru a řídící elektroniky. Životnost akumulátorů je daná především okolnostmi provozu, terénem, hmotností jezdce a souvisejícími okolnostmi, zpravidla asi kolem 800 nabíjecích cyklů.Jízdní vlastnosti odpovídají druhu vozidla , zvolené konstrukci rámu a zavěšení kol - žádné překvapení v dobrém ani ve zlém - zkrátka žádné závodní prvky, jako např. zavěšení kol u ,,Fast Torpedo No.1,, - zato ale pracant pro denní použití i na nákupy a přepravu zavazadel. U tohoto modelu navíc možnost servisního nastavení důležitých výkonových parametrů podle konkrétních provozních podmínek a osobních preferencí jezdce přes rozhraní USB a připojený PC kompatibilní POZOR! Kabeláž je provedena tak, aby co nejméně vodičů bylo namáháno při pohybu řídítek a přední vidlice, všechny exponované spoje jsou zajištěny pájením. To je sice nákladné, ale významně přispívá k dosažení vysoké provozní spolehlivosti stroje! Tento model je navíc vybaven zesíleným rámem pro ještě větší bezpečnost jezdce.