Tříkolka META Bizon48V ORTO

Kód: 1154
Hodnocení:   
3.7


Cena s DPH: 45335 Kč


Nezávazně objednat

Odkazy na stránce:
Fotogalerie
Popis & technické specifikace

Fotogalerie

Popis & technické specifikace

Tříkolka META 48V BIZON ORTO - rozložitelná na dva díly pro snadný převoz v jakémkoliv kombíku !!!

Mechanické vlastnosti:

průjezdná šíře 740 mm

Výška šlapátek nad zemí 130 mm

hmotnost (bez elektropohonu) 25 kg projektová nosnost celk. 90 kg (zkoušeli jsme na 140 kg jezdec, bez problémů s patřičným huštěním pneu a rozumné jízdě)

doporučená max. rychlost 15 km/hod max. rychlost s elektropohonem 25 km/hod (u tohoto modelu lze max.rychlost výrazně zvýšit pro provoz mimo veřejné komunikace)

Elektrické parametry:

Motor: 48V 250W až 1000W bezkartáčový, bezúdržbový s volitelnou rekuperací

AKU : Li-Ion 48V 11,6Ah.

OVLÁDÁNÍ MOTORU: otočná rukojeť plynu na pravé straně řídítek ** ** na levoruké ovládání je možné třčíkolku upravit ´pak by byla řízena ovladačem na palec na levé straně řídítek

OSVĚTLENÍ:  LED světlo ve sdružené přední svítilně s ukazatelem stavu napětí baterie, zadní blikačka s autonomním napájením a manuálním nebo automatickým režimem svícení.

BRZDY: - Přední kolo:  tuhá vidlice zesílená a ,,V-brake,, -

Zadní náprava: Brzda v torpedu NEXUS - protišlap

PNEU: 20 x 2,10 ve zvýšené  výkonnostní kategorii  na kole s motorem, případně i vzadu .   Bržděno protišlapem - oblíbené TORPEDO - Možná (příplatková výbava)  další brzda, elektronická rekuperační motorovka, pro sjíždění dlouhých svahů,ovládá se rukojetí přední brzdy mírným přibržděním, vložený senzor aktivuje fluidní brzdu v motoru a ta brzdí stroj bez opotřebování třecích segmentů, navíc motor vyvíjí elektrický proud, který zpětně dobíjí akumulátory (u provedení s Pb AKU). Dojezd na jedno nabití a jízdní vlastnosti závisí na servisním nastavení výkonové křivky motoru a provozních podmínkách a je řádově v desítkách kilometrů.

NOVINKA  :   ROZKLÁDÁNÍ TŘÍKOLKY NA DVĚ SAMOSTATNÉ ČÁSTI pro snadné převážení v jakémkoliv běžném autě s pátými dvěřmi (kombi)

Shrnutí: Pevná a solidní tříkolka nejen pro invalidy s úctyhodnou přepravní kapacitou, nastavitelná pro naprostou většinu typů postavy jezdce. Elektropohon využívá nejnovějšího typu motoru pro elektrovozidla s vysokou účinností, velkým kroutícím momentem a nízkou poruchovostí při vysoké životností motoru a řídící elektroniky. Životnost akumulátorů je daná především okolnostmi provozu, terénem, hmotností jezdce a souvisejícími okolnostmi, zpravidla asi kolem 800 nabíjecích cyklů.Jízdní vlastnosti odpovídají druhu vozidla , zvolené konstrukci rámu a zavěšení kol - žádné překvapení v dobrém ani ve zlém - zkrátka žádné závodní prvky, jako např. zavšení kol u ,,Fast Torpedo No.1,, - zato ale pracant pro denní použití i na nákupy a přepravu zavazadel. U tohoto modelu navíc možnost servisního nastavení důležitých výkonových parametrů podle konkrétních provozních podmínek a osobních preferencí jezdce přes rozhraní USB a připojený PC kompatibilní POZOR! Kabeláž je provedena tak, aby co nejméně vodičů bylo namáháno při pohybu řídítek a přední vidlice, všechny exponované spoje jsou zajištěny pájením. To je sice nákladné, ale významně přispívá k dosažení vysoké provozní spolehlivosti stroje!

Tento model je navíc vybaven zesíleným rámem pro ještě větsí bezpečnost jezdce.

Předpokládaný teoretický dojezd tříkolky si můžete vyzkoušet na tomto krásném simulátoru (všimněte si hlavně vlivu stoupání silnice a také rychlosti, jakou jedete!