Tříkolka META NEX3-GRAND

Kód: 1149
Hodnocení:   
3.1


Cena s DPH: 35000 Kč


Nezávazně objednat

Odkazy na stránce:
Fotogalerie
Popis & technické specifikace

Fotogalerie

Popis & technické specifikace

Tříkolka ,,Meta- NEX 3 GRAND,,

nástupce poptávané tříkolky NEX 3 a META-NEX 3, tentokrát na podvozku tradičního českého výrobce META Plzeň s.r.o. - navíc v prodloužené verzi  a s velkým úložným prostorem ! K tomu motor s kroutícím momentem opravdu pro náročného uživatele.

Jediná tříkolka na trhu v ČR , která   vícestupňovou převodovku pro motor a ne jen pro pedály !!!

Mechanické vlastnosti:  

průjezdná šíře                                                                                     740 mm

Výška šlapátek nad zemí                                                                    130 mm

hmotnost (bez elektropohonu)                                                              25 kg

projektová nosnost celk.                                                                       90 kg

doporučená max. rychlost                                                                     15 km/hod

max. rychlost s elektropohonem                                                            25 km/hod

Elektrické parametry:

Motor:                   36V / 500W bezkartáčový, bezúdržbový , bez rekuperace - volnoběžka (pro jízdu po                                      veřejných komunikacích lze výkon omezit na 250W)

AKU :                    3 x 12V/ 10 - 12Ah , tedy celkem  360 až 432 Wh energetický zdroj Pb Lead-Acid,                                             uzavřené, bezúdržbové v plastovém pouzdře vyjímatelný batterypack z důvodu                                           možnosti nabíjení baterie mimo tříkolku.

OVLÁDÁNÍ MOTORU: otočnýovladač na pravé straně řídítek

OSVĚTLENÍ:        LED diody s napájením z palubní sítě vepředu a vzadu LED blikačka s autonomním                                            napájením, dále samozřejmě předepsané osvětlení reflexními prvky (odrazky)

BRZDY:               Přední kolo: spolehlivá V-brake, ovládaná bowdenem

                            Zadní náprava: kotoučová brzda Force

Dojezd na jedno nabití a jízdní vlastnosti stejné jako TORP 250 , prodloužená verze přinesla navíc větší zadní košík (nebo plošinu, podle provedení) a zvětšením rozvoru předního kola a zadní nápravy větší jízdní komfort především při nastupování a sestupování. Použitý motor pak vytváří dostatečnou rezervu stoupavosti i rychlosti tříkolky až do povolených 25 km/hod. O stavu využití motoru a zbývající energii akumulátoru je jezdec průběžně informován LED displayem na vrchní straně sdruženého palubního přístroje a světlometu, obsahujícícho současně i spínací skříňku pro zajištění vozidla před nedovoleným použitím.

 

PŘEVODOVKA:

                            I. stupeň                   do 12 km/hod.

                           II. stupeň                   do  18 km/hod.

                          III. stupeň                   do  25 km/hod.

u každého rychlostního stupně je samozřejmě možnost přesné regulace rychlosti změnou otáček motoru ovladačem na pravé straně řídítek , přitom levá ruka zůstává volná k žazení dalšího rychlostního stupně revoshiftem.

 

SHRNUTÍ:      Univerzální použití jak k osobní dopravě, tak i k nákupům a přepravě zavazadel, pevná a tuhá konstrukce podvozku, osvědčená převodovka Shimano NEXUS 3, bezporuchový a dlouhodoobě agregovaný motor s vysokou plánovanou životností a řídící jednotka s minimem vyskytujících se závad, možnost bezproblémového rozjedu z místa i bez příšlapu (na I. rychlostní stupeň), celkově nadstandartní stoupavost i akcelerace, přitom citlivé a přesné ovládání motoru, to vše dává záruku Vaší plné spokojenosti a vysoké užitné hodnoty elektrotříkolky.